Lista osób przyjętych do Gimnazjum nr 60 im. Cyryla Ratajskiego w Poznaniu na rok szkolny 2013/2014

Data dodania: 2013-05-06

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH DO GIMNAZJUM NR 60
IM. CYRYLA RATAJSKIEGO W POZNANIU
NA ROK SZKOLNY 2013/2014

1. Alejska Klaudia
2. Augustyn Adam
3. Bazan Klaudia Wiktoria
4. Beczkowski Adam
5. Bieganowska Weronika
6. Bielawiec Julia
7. Bielawski Krzysztof Grzegorz
8. Biernacki Dawid Adam
9. Bisior Klaudia Maria
10. Bodus Kamil Piotr
11. Bręczewska Paulina
12. Bruchniewicz Damian
13. Brudniewicz Angelika
14. Brychcy Patryk
15. Cieślewicz Oliwia Weronika
16. Czaderska Laura Wiktoria
17. Czerniejewicz Małgorzata
18. Ćwiklińska Agata
19. Domańska Dominika
20. Dziabas Julia Anna
21. Dzierla Laura
22. Ertel Justyna
23. Fojudzka Aleksandra Dominika
24. Frąckowiak Damian Józef
25. Gabrysiak Angelika Magdalena
26. Gałązka Marcin Damian
27. Garus Wiktoria
28. Garwacki Mikołaj Michał
29. Gniła Kamila
30. Górna Wiktoria Sara
31. Grasza Bartosz
32. Grasza Kamil
33. Grządziela Adrian
34. Grządziela Patryk
35. Grzesiński Jan Zbigniew
36. Grześkowiak Oliwia Wiktoria
37. Grzybowska Magdalena Paulina
38. Habirek Aleksandra Monika
39. Hempe Karolina Angelika
40. Hendrys Zofia Anna
41. Heymann Damian Leon
42. Hoedt Dawid Marcin
43. Jacalski Krzysztof
44. Jakubowski Mateusz
45. Jarzina Kamila
46. Jasińska Marta
47. Kaczmarek Natalia Maria
48. Kaczmarek Milena
49. Kasperczak Wiktoria Aleksandra
50. Kaszczyk Magdalena
51. Kazimierczak Olga Maria
52. Kegel Dariusz
53. Kendzia Witold
54. Komin Weronika
55. Kondola Wojciech
56. Kostenski Sergiusz Marcin
57. Kowalski Konrad
58. Kurek Klaudia Katarzyna
59. Kurkowski Kamil Łukasz
60. Kusek Aurelia Wiktoria
61. Kwaśny Julia Daria
62. Kwiatkowska Ewa Marta
63. Łażewski Marcin
64. Maciejewska Weronika
65. Maćkowiak Marta Maria
66. Maćkowska Dominika Anna
67. Markiewicz Marta
68. Markiewicz Weronika
69. Matylak Katarzyna
70. Mąderek Antonio
71. Michalska Maja
72. Mickiewicz Karolina Ksenia
73. Miśtak Dominik
74. Młynik Anna
75. Mnich Łukasz Jan
76. Modrzyński Bartosz
77. Najdul Stanisław
78. Napierała Dagmara
79. Niedziela Eryk
80. Nowak Wiktora
81. Nowaliński Krzysztof Wiesław
82. Ogiński Łukasz Piotr
83. Ogrodowska Agata Joanna
84. Olszewska Julia
85. Olszewski Mateusz
86. Osuch Wiktoria Joanna
87. Pajchrowski Damian
88. Paupa Dominik Patryk
89. Pawlak Jędrzej Ryszard
90. Pawlicka Daria Wiktoria
91. Pawłowski Wiktor
92. Porębski Kacper Marcin
93. Półrolniczak Jerzy
94. Przestacka Natalia
95. Przestacka Weronika
96. Rabsch Krystian
97. Roszak Adrian Emil
98. Roszyk Angelika Joanna
99. Rusiniak Hubert
100. Sar Karol
101. Sibila Mateusz
102. Sikora Artur Adam
103. Sikorski Jakub Aleksander
104. Smusz Joanna
105. Sobieraj Artur Zbigniew
106. Sowiński Kamil
107. Swoboda Maria
108. Szafrański Dawid Jerzy
109. Szczepaniak Arkadiusz Michał
110. Szczepankiewicz Wioletta
111. Szmyt Magdalena Maria
112. Szynkiewicz Klaudia Patrycja
113. Śmieciński Mikołaj Dariusz
114. Śpikowska Katarzyna
115. Tarka Paweł
116. Tobijański Klaudiusz Marek
117. Tomaszewska Eliza
118. Tomczak Adrianna Anna
119. Turkiewicz Agnieszka
120. Wanzke Dominik Roman
121. Warkowska Łucja Maria
122. Waśkowiak Wiktoria Agnieszka
123. Wawrzyński Tomasz
124. Wierczacz Miłosz
125. Wilczyński Maksymilian Jacek
126. Woźniak-Myszka Marceli Jan
127. Wróblewski Jakub Łukasz
128. Wylegała Patrycja Edyta
129. Zamerski Norbert Szymon
130. Ziarnowska Magdalena Weronika
131. Zielińska Magdalena
132. Ziembakowska Zuzanna Maria
133. Ziółkowska Agnieszka Dagmara


OSOBY, KTÓRYCH NAZWISKA
NIE ZNALAZŁY SIĘ NA LIŚCIE
PROSZONE SĄ O ODBIÓR DOKUMENTÓW
W SEKRETARIACIE SZKOŁY
I ZANIESIENIE ICH DO GIMNAZJUM OBWODOWEGO.