OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Data dodania: 2012-02-07



Rok szkolny 2011/2012

II miejsce w Poznańskich Igrzyskach Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt GIMNAZJADA 2011/2012
III miejsce w Poznańskich Igrzyskach Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców GIMNAZJADA 2011/2012
V miejsce w Poznańskich Igrzyskach Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych GIMNAZJADA 2011/2012
awans do drugiej rundy turnieju piłki nożnej Coca - Cola Cup
II miejsce w IV Wielkopolskim Konkursie Filmowym „Bezpieczny Internet” - Maksymilian Michalski, Kamil Barkowski, Piotr Banasiak, Jakub Słaby (więcej)

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS (sesja zimowa) - Zuzanna Zielony (więcej)

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS (sesja zimowa) - Marika Musielak (więcej)

Laureat sesji zimowejOgólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS - Zuzanna Zielony (więcej)

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego- Agata Jóźwiak
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - Agata Jóźwiak, Paweł Cech, Wiktoria Czub, Marika Musielak, Nicol Krzyżanek
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Jacek Dybczyński
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - Agata Jóźwiak, Wiktoria Czub
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Zuzanna Zielony, Julita Łukaszewska i Marika Musielak
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Zuzanna Zielony
Uczestnicy etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Paulina Karwat, Piotr Wleklak i Patryk Jakubowicz
II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych (więcej)

finalista VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Młodzi przeciwko Patologiom Społecznym" - Agnieszka Szymańska, Joanna Musiał, Pamela Przybył, Magdalena Szymańska (więcej)

II miejsce w konkursie dziennikarskim "O tym nie czytaliście" - Paulina Karwat (więcej)

Wyróżnienie w konkursie dziennikarskim pt. "WYCIECZKA DLA GOŚCIA EURO 2012" - Paweł Cech (więcej)

Laureat III Nagrody Konkursu Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania im. Cyryla Ratajskiego pod hasłem „JESTEM SPORTOWCEM Z POZNANIA, WIELKOPOLSKI” - Filip Jankowski, Wojciech Roszak (więcej)

Wyróżnienie w Konkursie Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania im. Cyryla Ratajskiego pod hasłem „JESTEM SPORTOWCEM Z POZNANIA, WIELKOPOLSKI” - Kamil Barkowski, Agata Torz (więcej)

II miejsce w konkursie międzyszkolnym „Wiem jak ratować życie”- Julia Rybarczyk, Paweł Cech (więcej)

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moje miejsce na ziemi” - Wiktoria Czub (więcej)

Wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznum „Ozdoba choinkowa” - Adrianna Witasik (więcej)

Wyróżnienie w V edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych pt. „...ta dziwna kraina jest niedaleko miejsca gdzie mieszkam... - Wiktoria Czub (więcej)

I miejsce w Konkursie Plastycznym „Las zawsze wierny człowiekowi” - Wiktoria Czub (więcej)

II miejsce w Konkursie Plastycznym „Las zawsze wierny człowiekowi” - Paweł Cech (więcej)

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Las zawsze wierny człowiekowi” - Adrianna Witasik, Magdalena Szymańska (więcej)

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Impresje na temat banknotu polskiego” - Wiktoria Czub (więcej)

Wyróżnienie prezentacją pracy na wystawie pokonkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Gacki 2012” - Wiktoria Czub (więcej)

Wyróżnienie w konkursie Tesco dla szkół - "Ekorewolucja" dla zespołu Pomarańczowa Ekorewolucja (więcej)

Wyróżnienie w konkursie na film promujący idee programu edukacyjnego „Jedz smacznie i zdrowo” (więcej)